Darmowe liczniki

Aktualności

„Bratislava Open” & „Belgian Open”

W dniach 5-7 kwietnia 2013 odbyły się dwa międzynarodowe turnieje w Taekwondo Olimpijskim. W zawodach tych wystartowali zawodnicy Miejskiego Ogniska TKKF Promyk w Ciechanowie. W belgijskim Gent odbył się europejski turniej A-klasy „Belgian Open”na który powołany został do Reprezentacji Polski w kat. wagowej 55 kg. Michał Brym.

Michał w pierwszej walce pokonał Daviesa Camerona z Wielkiej Brytanii, natomiast w walce następnej przegrał stosunkiem 4:2 ze zwycięzcą tej kategorii reprezentantem Belgii Si Mohammedem Ketbi. Michał ma dalej realne szanse na awans do Reprezentacji Kraju na Mistrzostwa Europy Juniorów, które w wrześniu odbędą się w portugalskim Porto.

Czarek Sarnowski ze złotym medalem.

Drugim turniejem w którym wystartowali zawodnicy Promyka był międzynarodowy turniej „Bratislava Open” na Słowacji. W turnieju wystartowało ponad 400 zawodników i zawodniczek z 13 krajów, w tym 15-osobowa reprezentacja juniorów i juniorów młodszych z Ciechanowa, która wywalczyła 5 medali.

Najlepszy start w/w zawodach zanotował Czarek Sarnowski w kat. wag. 49 kg zdobywając złoty medal pokonując w finale bardzo dobrego zawodnika z Ukrainy Saygakova Yevgenina.

Zawodnicy Promyka po zawodach - Bratislava Open.

Pozostałe medale dla Promyka wywalczyli:

Kwiatkowska Laura - złoty medal w kat. wag.33 kg

Oleszczuk Łucja - złoty medal w kat. wag. 41 kg

Borowy Artur - srebrny medal w kat. wag. 53 kg

Czymerska Karolina – srebrny medal w kat. wag.37 kg

Obecnie zawodnicy Promyka przygotowują się do Mistrzostw Ciechanowa Dzieci 13 kwietnia, oraz turnieju „Bydgoszcz Cup” 19-20 kwietnia w Bydgoszczy.