Darmowe liczniki

Aktualności

XVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Taekwondo Olimpijskim – Małopolska 2012

W dniach 1-3 lipca 2012 odbyła się w Mszanie Dolnej, XVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Taekwondo Olimpijskim – Małopolska 2012. Do turnieju po eliminacjach zakwalifikowało się 180 zawodników i zawodniczek z 56 klubów. Ciechanów reprezentowany był przez 5 zawodników z TKKF Promyk: Martynę Szkołę w kat. wag. 51kg, Cezarego Sarnowskiego w kat. wag. 41kg, Jakuba Grzywińskiego w kat. wag. 37kg, Jana Wiśniewskiego w kat. wag. 49 i Patryka Szkołę w kat. wag. 53kg. Zawodnicy z Ciechanowa wywalczyli indywidualnie 3 miejsca medalowe i siódme miejsce drużynowo w Polsce.

Zawodnicy Promyka na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży - Małopolska 2012.

Najlepiej w/w zawodach zaprezentowała się Martyna Szkoła, która wywalczyła dwa złote medale, w walkach i dwuboju technicznym oraz Czarek Sarnowski, który wywalczył medal brązowy w dwuboju technicznym.

Martyna Szkoła w kat. wag. 51 kg pokonała kolejno: Karolinę Ziejewską (6:1) z UKS Viktoria Morąg, Angelikę Mróz(12:1) z UKS Taekwondo Poniatowa, Dagmarę Wlazło(10:5) z Pomorze Świnoujście i w finale Agnieszkę Zalewską (9:4) z AZS Łódź.

Martyna Szkoła - dwukrotna złota medalistka OOM.

Pierwsze walki eliminacyjne wygrali też pozostali zawodnicy Promyka plasując się na miejscach 5-8 w swoich kategoriach wagowych.

Zawodnicy Promyka wywalczyli 35 punktów w ramach ogólnopolskiego systemu sportu młodzieżowego.