Darmowe liczniki

Aktualności

Mistrzostwa Polski Juniorów - Borne Sulinowo

W dniach 8-9 czerwca 2012 odbyły  się w Bornym Sulinowie Mistrzostwa Polski Juniorów w Taekwondo Olimpijskim. W zawodach wystartowało 150 zawodników i zawodniczek z 47 klubów, wyłonionych z zawodów eliminacyjnych. Ciechanów reprezentowany był przez  sześcioro zawodników Miejskiego Ogniska TKKF Promyk , którzy wywalczyli cztery brązowe medale: Michał Brym w kat.wag.51kg, Radosław Walendziak w kat.wag.45kg, Karolina Dworzyńska w kat.wag.49kg. i Wiktor Komorowski w kat.wag. +78kg.

Zawodnicy "Promyka" na Mistrzostwach Polski Juniorów.

Michał Brym (Gimnazjum TWP Ciechanów) pokonał : Oskara Stańczykowskiego (11:5) z ULKS Borne Sulinowo i po bardzo wyrównanej walce swojego kolegę klubowego Wiktora Piotrowskiego.

Michał Brym na III stopniu podium (drugi od prawej).

Radosław Walendziak (Gimnazjum nr.2 Ciechanów) pokonał: Antoniusza Śmiglewskiego(11:5) z SKS Start Olsztyn i Mariusza Wojnarowicza (10:7) z UKS Piętnastka Bydgoszcz.

Radosław Walendziak - brązowy medalista MPJ.

Karolina Dworzyńska (Gimnazjum Stupsk) pokonała: Patrycję Piskorz(15:5) z UKS Sokół Kościan i Sylwię Kornaś (13:6) z UKS Koryo Mszana Dolna.

Karolina Dworzyńska na III stopniu podium ( pierwsza od prawej).

Wiktor Komorowski (I LO Ciechanów) pokonał: Roberta Kuźniara (7:4) z UKS Piętnastka Bydgoszcz i Doriana Lisa (7:4) z UKS Dragon Długie Stare.

Wiktor Komorowski na III stopniu podium ( drugi od prawej).

Zawodnicy Promyka w klasyfikacji drużynowej wywalczyli 7 miejsce w Polsce, zdobywając 38 punktów w ramach ogólnopolskiego systemu sportu młodzieżowego. Obecnie zawodnicy Promyka przygotowują się do Młodzieżowych Mistrzostw Polski, które odbędą się w dniach 22-23 czerwca w Puławach i Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży która się odbędzie w Mszanie Dolnej w dniach 1-3 lipca 2012r.