Darmowe liczniki

Aktualności

I Runda Mistrzostw Polski Juniorów -Krasnystaw 25-27.03.2011

W dniach 25-27.03.2011 odbyła się w Krasnymstawie ogólnopolska eliminacja do Mistrzostw Polski Juniorów w Taekwondo Olimpijskim. Ciechanów reprezentowany był przez 9 zawodników z Miejskiego Ogniska TKKF Promyk, którzy wywalczyli 5kwalifikacji do finałów Mistrzostw Polski, które w maju odbędą się w Bornym Sulinowie.

Od lewej: Adrian Matuszewski, Natalia Maksymiuk, Damian Suwiński, Michal Brym, Witkor Komoroski.

Medale w/w zawodach wywalczyli Adrian Matuszewski i Damian Suwinski w kat wag 68 kg, oraz Michał Brym w kat wag 48 kg. Adrian pokonał Olafa Korkosza z Pomorze Świnoujście (7:0) i Macieja Warno z KKT Tygrys Kętrzyn (2:0), Damian natomiast Kornela Daleckiego z AZS OŚ Olsztyn ( 4:2 ) i Damiana Ryło z MLKS Wikingowie Pisz (1:0). Michał Brym pokonał Kryspina Chojnowskiego z AZS UWM Olsztyn (7:0). Awans do finałów uzyskali ponadto Wiktor Komorowski w kat wag 78 kg pokonując Krzysztofa Górzynskiego z KS Taekyon Sierpc (3:1), oraz Natalia Maksymiuk w kat wag 55 kg pokonując Agnieszkę Bosky z SKS Start Olsztyn (13:4).

Zawodnicy Promyka.

Najbliższe starty zawodników Promyka to eliminacja strefowa do OOM oraz międzynarodowy turniej Belgian Open.