Darmowe liczniki

Aktualności

Eliminacja do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Taekwondo Olimpijskim.

W dniach 26-27.03.2010 odbyła się w Olecku strefowa eliminacja do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Taekwondo Olimpijskim. W turnieju wystartowało 150 zawodników i zawodniczek w kategorii juniora młodszego (13-14 lat). Ciechanów reprezentowało ośmioro zawodników z TKKF Promyk: Karolina Dworzyńska w kat wag 37 kg, Radosław Walendziak w kat wag 37 kg, Michał Brym w kat wag 41 kg, Wiktor Piotrowski i Krzysztof Dąbrowski w kat wag 45 kg, Dawid Obidźiński w kat wag 57 kg i Konrad Pawlak w kat wag +69 kg.

Najlepiej w w/w zawodach zaprezentowali się Radosław Walendziak, Michał Brym i Karolina Dworzyńska, którzy wywalczyli pierwsze miejsca w swoich kategoriach wagowych.

Radek pokonał kolejną Michała Mydło AZS UWM Olsztyn (7:0), Mateusza Prusaka UKS Arkus Krynica (7:0), Erwina Lutarewicza KKS Tygrys Kętrzyn (7:0).

Michał pokonał Sebastiana Miszczaka KS TKD Giżycko (4:1) , Mateusza Wieczorka AZS UWM Olsztyn , Szymona Lesińskiego MLKS Wikingowie Pisz (7:0).

Karolina pokonała Justynę Brzozowicz KS Pegaz Końskie (7:0) i Patrycje Żołna MLKS Macierz Lipnica Murowana (4:0).

Trzecie miejsce wywalczył Wiktor Piotrowski , który pokonał Kamila Olchawa MLKS Macierz Lipnica Murowana (2:0) i Mateusza Rejka AZS Łomża (4:3).

Od lewej: Radek Walendziak, Karolina Dworzyńska oraz Michał Brym.

Była to pierwsza eliminacja do finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która w dniach 23-25kwietnia odbędzie się na obiektach MOSiR-u w Ciechanowie.